DIPOL Týdenní přehled - TV a SAT TV, CCTV, WLAN

Č. 14/2016 (04.04.2016)

BioStamp - velký krok nebo další věcička v oblasti medicíny?

Výzkumníci ze společnosti MC10 vyvinuli BioStamp Research Connect System založen na BioStamp RC snímači pro cílený sběr dat, včetně povrchové elektromyografie a elektro-srdeční činnosti. Po několika letech intenzivní práce MC10 BioStamp RC šel do prodeje, ale pro tuto chvíli je distribuován pouze ve vědecké komunitě.
Tento elektronický snímač je vodotěsná, pružná položka, která může být umístěna na mnoha místech těla, podobně jako u náplastí. Zařízení na těle váží méně než šest gramů a má rozměry podobné klasické vizitce. Uvnitř náplasti je 3-osy akcelerometr a 3-osy gyroskop, aby sledovali pohyb monitorované osoby. Integrované elektrody zařízení shromažďují údaje Elektromyografie povrchu a elektro-srdeční činnosti - podobně jako EKG. Snímač je napájen z 15 mAh zabudoanej dobíjecího baterie a využívá Bluetooth® Smart (BLE) komunikační protokol, který je dostačující pro asi 36 hodin provozu. Po uplynutí této doby veškeré shromážděné data lze uložit do centrálního systému BioStamp RC a podrobit příslušné analýze.
BioStamp, biometrický snímač, dokáže přesně sledovat celou řadu fyziologických parametrů. Flexibilní a měkký pro nošení na těle snímač přirozeně odpovídá obrysem lidského těla. (Zdroj: mc10inc.com)
Jak upozornilo mnoho lékařů, tato technologie může v budoucnu mít velký význam pro včasnou diagnostiku onemocnění. Výzkum ukazuje, že inteligentní senzory, jako je BioStamp, mohou přispět ke snížení diagnostických nákladů a urychlit léčebné postupy. Analýza dat z lidského těla umožní lékaři zkontrolovat aktuální zdravotní stav pacienta bez návštěvy nemocnice. V případě zdravotních problémů již dříve shromážděné údaje pomohou při rychlejší diagnostice příčin zdravotních problémů.

How to install security cameras on thick poles?

Typical pole mounts do not have openings for installing cameras. When drilled, they require adequate protection against corrosion. Therefore, it is recommended to use clamps specially designed for this type of installation. The OR-150/T M5181 powder-painted steel clamp allows for mounting a camera on a pole/post with a diameter from 70 to 280 mm. The clamp is fixed to the pole with steel strips (1 meter long) and is suitable for cameras with four mounting holes (large adjustment range, horizontally from 30 mm).
Úchyt pro montáž na sloup / stožár OR-150 / T (Ø max 280mm)
Pohled na svorku s kamerou HDC-220P K1875 umístěnou na Ø 70 stožáru

Aplikace bezdrátové sady ROPAM.

Sadu RF-4-2K G7060 lze použít k ovládání zabezpečovacího systému, vrata, rampy, atd. použitím klíčenky. Regulátor má dvě relé a dva OC výstupy. Reléové výstupy mohou například řídit dvě brány, zbývající dva OC výstupy mohou být použity pro jiné účely. Po využití G7055 reléových modulů RM85-12V-1P může uživatel vzdáleně ovládat jakékoliv spotřebiče 230 VAC s proudovým odběrem až 12 A. V níže uvedeném příkladu se jedná o dva nezávislé okruhy s lampičkami kolem objektu.
Napájecí zdroj ZI-2000 12V/2A (pro CCTV kamery)
Použití bezdrátových sad a reléových modulů ovládání Ropam pro dálkové ovládání

MATV systémy v oblastech s náročnými podmínkami příjmu.

Regenerace DVB-T signálu je možný, když jeden přijímač připojen přímo k anténě umožňuje relativně bezproblémový příjem digitálního vysílání. Jako minimální parametry (prahová hodnota příjmu) je možné akceptovat MER 26 dB a BER 1E-2. Proces regenerace se skládá z příjmu DVB-T signálu a jeho demodulace do transportního proudu a pak znovu remodulujú RF signály jako nový OFDM multiplex (frekvenční měnič). Regenerovaný signál pak může být rozdělen do desítek až stovek zásuvek.
TERRA TTX410C - transmodulátor DVB-T/T2/C - DVB-T (COFDM)
V oblastech se slabým signálem je důležité pro výběr vysoce zisková anténa. Nicméně, pokud se rychlost bitové chybovosti (BER) a chybovost modulace (MER) blíží hranici příjmu, použití kanálových zesilovačů a frekvenčních měničů se může ukázat jako neúčinné. DVB-T / T2 / C - COFDM TTX-410C R81615 transmodulátor umožňuje distribuci digitálních televizních kanálů v situacích, kdy signál přijímaný anténou nelze přímo rozšířit nebo převést na jinou frekvenci z důvodu vysokých BER a nízkých MER úrovní. Provádí některé korekce TS parametrů (regenerace, filtrace, atd.) A opakovaně vysílá signál ve formátu COFDM ve vybraném kanálu v rozmezí VHF / UHF frekvence.

MER (modulation error rate) na výstupu zařízení není nižší než 35 dB, což umožňuje distribuci digitálního multiplexu i ve velmi velkých systémů MATV.

Zařízení může pracovat ve dvou režimech:
  • transparentní režim - dekódovaný transportní stream se nemění a je aplikován přímo na COFDM modulátor - bez PID filtrace;
  • multiplexování režim - Zařízení zkoumá dekódován transportní stream (měří přenosovou rychlost, aktualizuje SI pole) a případně filtruje programy a služby.
DVB-T / T2 / C - DVB-T (COFDM) Transmodulátor TERRA TTX410C R81615

DIPOL se stará o kvalitu výrobků.

Anténa ATK-10 A7015 byla vyvinuta pracovníky AGH University of Science and Technology v Krakově (od ministerstva elektroniky). Konstrukční předpoklady byly ověřeny při zkouškách prototypu antény. Výsledky potvrdily výhody profesionálně navržených a vyrobených zařízení.
ATK-10 je 10-prvková, venkovní směrová anténa určená pro příjem a vysílání mobilního signálu. Zisk antény je vyšší než 10 dBi, a to až na 12,8 dBi v horní části svého 800 MHz až 980 MHz provozního pásma. Tyto vlastnosti jsou ideální pro použití s ​​mobilními internetovými modemy. Anténa je krátkého obvodu pro DC / LF proud, který silně snižuje napěťové výboje způsobené úderem blesku.
Anténa ATK 10/850-960MHz 10-elementová pro GSM
Pohled na nové ATK 10 800-980 MHz A7015 antén
Charakteristické rysy:
  • Provozní pásmo: 800-980 MHz
  • Zisk: do 12.8 dBi
  • VSWR: max 1.8
  • Krátký obvod pro DC / LF
  • Počet prvků: 10
Anténa ATK 10/850-960MHz 10-elementová pro GSM
Zisk vs. frekvence
Anténa ATK 10/850-960MHz 10-elementová pro GSM
Anténa ATK 10/850-960MHz 10-elementová pro GSM
E-plane schéma vyzařování pro 800 MHz
3D zobrazování vyzařovací diagram pro 800 MHz
Jiné vzory záření antény jsou k dispozici na stránce produktu A7015 .

Types of optical splitters.

In the case of a passive optical network (PON), the signal is divided into a number of optical channels (paths) with the use of optical splitters. The splitters usually divide the signal in a symmetrical way (with the same attenuation at each output) into 2, 4, 8, 16, or 32 paths.
Tyto rozbočovače jsou vyráběny ve dvou různých technologiích:
  • FBT (Fused Bioconical Taper) - Proces spočívá v umístění dvou nebo více vláken vedle sebe, pak se taví a roztáhnou se k vytvoření centrální spojovací oblasti. Tato technologie je levná, ale zařízení jsou větší a méně spolehlivé v porovnání s řešením PLC, včetně problémů s rovnoměrným rozdělením.
  • PLC (Planar Lightwave Circuit) rozbočovače jsou založeny na optických čipech, vyrobených pomocí procesů srovnatelných s těmi, které jsou použity při výrobě elektronických integrovaných obvodů. Kompaktní konstrukce poskytující rovnoměrné rozbočovací poměry vztahující se na všechny větve, zvýšená stabilita ve všech poměrech, vynikající kvality s nízkou mírou poruchovosti.
Čtyři SC / APC konektory poskytující signály
z výstupů PLC rozbočovače L36041
Optický rozbočovač ULTIMODE SO-4-7A L36041
(1: 4, G.657A, SC / APC) uchycen na spojovací lištu
1x4 ULTIMODE L36041 PLC rozbočovač namontován v rozvaděči ULTIMODE L5408 .V rozvaděči je i zásobník (pro 12 spojů) s místem pro optické rozbočovače.

Nové produkty

UTP Patch kabel Cat5e (0.25m, žlutý)
UTP Patch kabel Cat5e (0.25m, žlutý) J20002 se používá především pro připojení počítačů a dalších zařízení k sítím Ethernet (LAN).
1 Mpix HD-TVI TURBO HD kompaktní kamera Hikvision DS-2CE56C0T-IRM (720p, 2.8 mm, 0.1 lx, IR do 20m) TURBO HD
HD-TVI TURBO HD kamera Hikvision DS-2CE56C0T-IRM M7502 byla navržena pro použití v CCTV systémech založených na HD-TVI DVR. Kamera poskytuje 720p video. S citlivostí 0,1 lx a s vestavěným IR zářičem s dosahem až 20 m kamera zaručuje vysokou kvalitu obrazu při nízkém osvětlení nebo dokonce v podmínkách bez osvětlení.

Keystone F / F Modul
Keystone F/F Modul J2312 s Ff na Ff adapter pro připojení dvou kabelů zakončených F-konektory. Tyto moduly mohou být přímo umístěny v patch panelech a zásuvkách vyhovujících standardu Keystone.

News

29. březen 2016 - DIPOL je lídrem v oblasti prodeje produktů Hikvision. V roce 2015 byla společnost DIPO nejúspěšnější prodejce výrobků Hikvision v Polsku a získala titul Platinum obchodníka za rok 2016. DIPOL nabízí téměř 100 položek od společnosti Hikvision. Společnost Hikvision je největším světovým dodavatelem produktů a řešení pro video monitoring. S 3,88 miliardami dolarů svých globálních tržeb v roce 2015, bylo meziroční tempo růstu 46,97%!

Vyplatí se přečíst

Přenos HDMI signálu pomocí střídavého elektrického vedení. Signal HDMI Extender H3611 umožňuje uživateli odeslat HDMI signál (ze satelitního přijímače, počítače, multimediálního přehrávače, Blu-ray přehrávače atd.) Na HD televizor nebo monitor přes existující AC elektrickou síť v domácnosti, kanceláři atd. .. >>> více
Signal HDMI extender H3611 - aplikační schéma
Propagační sada HIKVISION